Hızlı Erişim : 0 (212) 258 60 32

Faaliyet Alanları

Zincir Mağazalar
Kurumsal işletmeler ve zincir mağazalar konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve tecrübemiz ile mağazaların yeniden tasarımı ve konsept oluşturması komple ve kısmi tadilatlar,kasa bankoları ve raf sistemleri aydınlatma ve mekanik konularında birden çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Dekorasyon ve uygulama
Projenin tasarı uygulama aşamasına varana kadar ofis alışveriş merkezi, mağaza, ev kafe ve restoran dekorasyonu konularında birçok referansa sahip firma,dekorasyonu konularında birçok referansa sahip firma, dekorasyonda kullanılan tasarımları ve üretimleri konusunda da faaliyet göstermektedir.

Projelendirme ve danışmanlık
Mimarlık mühendislik inşaat proje ve uygulama hizmetleri elektrik ve mekanik tesisat uygulama, bina bakım ve işletme, proje yönetimi ve danışmanlık alanlarında anahtar teslim uygulamalar sunmaktadır.

Perakende Hizmetleri
Alüminyum, halı-ahşap zemin kaplama, cam ve PVC sistemlerini kapsayan profil ve aksesuarların büyük bir kısmı firma bünyesinde yer alan bayilik sistemi ile ithal olarak gelmekte, imalat ve montajım yanı sıra tüm proje ve mühendislik hizmetleri ve firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal

Yapı sektöründeki faaliyetlerine 1999 yılında başlayan Öztek İnşaat, sektörün Türkiye’de ve dünyada gelişimini  yakından takip ederek ürün ve hizmet  kapasitesini her yıl  daha da artırmış, değişen ihtiyaç ve beklentilere en yoğun çözümleri sunmaya kendine hedef edinmiştir.

Faaliyet Alanları

  • Zincir Mağazalar
  • Dekorasyon ve uygulama
  • Projelendirme ve danışmanlık
  • Perakende Hizmetleri

İletişim Bilgileri

world-map

Mecidiye Mahallesi Hülya Sokak Pay Apartmanı C.Blok No:3/2
Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul  34347 Türkiye
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tel : 0 (212) 258 60 32 Faks : 0 (212) 259 22 93