Hızlı Erişim : 0 (212) 258 60 32

Değerler

Değişen trenleri takip edin,
Gün geçtikçe glaballeşen dünyaya en son trenleri takip ederek müşterilerimizin beklentilerine uygun yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunarız.Her türlü teknolojik gelişim ve değişim yaratıcılığımıza katkı sağladığında inanır,inceler ve uygularız.

Güvenilir
Sağladığımız ürün ve hizmetlerde en temel değerşerimiz olan dürüstlük ve güvenilirik ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeden kurulduğumuz günden bu yana başarımızın arkasındaki en önemli nedenin müşterileriz,çalışmalarımız ve paydaşlarımız ile aramızdaki karşılıklı güven ilişkisi olduğunu biliyoruz.

Müşteri odaklı
Var oluş nedenimiz olan müşterilerimiz beklentilerini en üst düzeyde karşılamak uzman kadromuz ve sektörel tecrübemiz ile ihtiyaçlarına en yaratıcı çözümleri sunmak,hem müşterilerimizin haklarını hem de kendi firmamızın haklarını korumak ve kollamak başlıca hedefimizdir.

Çevreye Duyarlı
Çevreye ve topluma sorumluluğumuzun farkındalığı ile ürün hizmetlerimizde en iyi çevre uygulamalarını kullanarak çevre ve kalite prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmekte karalıyız.

Rekabetçi
Faaliyet gösterdiğimiz alanda daima liderliğimizi korumak bu bağlamda sürekli gelişimi büyümeyi kendimize ilke edinmiş değerlerimiz bağlı bir firma olmayı kendimize en yaşamsal ve temel görevlerden biri olarak edindik.

Kurumsal

Yapı sektöründeki faaliyetlerine 1999 yılında başlayan Öztek İnşaat, sektörün Türkiye’de ve dünyada gelişimini  yakından takip ederek ürün ve hizmet  kapasitesini her yıl  daha da artırmış, değişen ihtiyaç ve beklentilere en yoğun çözümleri sunmaya kendine hedef edinmiştir.

Faaliyet Alanları

  • Zincir Mağazalar
  • Dekorasyon ve uygulama
  • Projelendirme ve danışmanlık
  • Perakende Hizmetleri

İletişim Bilgileri

world-map

Mecidiye Mahallesi Hülya Sokak Pay Apartmanı C.Blok No:3/2
Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul  34347 Türkiye
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tel : 0 (212) 258 60 32 Faks : 0 (212) 259 22 93