Hızlı Erişim : 0 (212) 258 60 32

Üretim

Modern üretim tesisimizde,gelişen üretim teknolojisini kullanarak uzman kadromuzun ortaya koyduğu özen ve titizlik ile yüksek kalitede, fonksiyonel ve dayanıklı mobilya ve alüminyum malzemelerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Türkiye genelinde sağladığımız hizmet ağı ve belirtilen teslim süresinde sunduğumuz anahtar teslim uygulamalarla müşterilerimizin beklentilerini en kısa sürede en hızlı şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Kişiye özel tasarım uygulamalarında müşterilerimizin beklenti ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek kişisel yaşam alanları oluşturmayı hedefliyoruz.

Bu süreçte bilgi ve deneyimimiz yanı sıra yaratıcılığımız ile uzman ekibimizin ekibimizin işçiliğini bir araya getiriyor ve müşterilerimizin beklentilerini en uygun ürünlerin geliştirilmesini sağlıyoruz.

Kurumsal

Yapı sektöründeki faaliyetlerine 1999 yılında başlayan Öztek İnşaat, sektörün Türkiye’de ve dünyada gelişimini  yakından takip ederek ürün ve hizmet  kapasitesini her yıl  daha da artırmış, değişen ihtiyaç ve beklentilere en yoğun çözümleri sunmaya kendine hedef edinmiştir.

Faaliyet Alanları

  • Zincir Mağazalar
  • Dekorasyon ve uygulama
  • Projelendirme ve danışmanlık
  • Perakende Hizmetleri

İletişim Bilgileri

world-map

Mecidiye Mahallesi Hülya Sokak Pay Apartmanı C.Blok No:3/2
Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul  34347 Türkiye
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tel : 0 (212) 258 60 32 Faks : 0 (212) 259 22 93