Hızlı Erişim : 0 (212) 258 60 32

Kurumsal

Yapı sektöründeki faaliyetlerine 1999 yılında başlayan Öztek İnşaat, sektörün Türkiye’de ve dünyada gelişimini  yakından takip ederek ürün ve hizmet  kapasitesini her yıl  daha da artırmış, değişen ihtiyaç ve beklentilere en yoğun çözümleri sunmaya kendine hedef edinmiştir.Bu amaç doğrultusunda 2005 yılının Mart ayında Alüminyum ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama Sanayi İthalat İhracat  Ticaret Limited Şirketi adını alarak inşaat sektöründe sunduğu hizmetlerin yanı sıra zincir mağazalar,perakende hizmetleri dekorasyon ve uygulama projelendirme ve danışmanlık alanlarında da faaliyet gösterme başlamıştır.

Hem bulunduğu sektörden hem de farklı sektörden birçok firma ile işbirliği bulunan kuruluş,projelerin tasarımdan uygulamaya konulma aşamasına dek müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.Bugüne kadar birbirinden farklı birçok çalışmaya imza atan firma,mekanlara işlevsellik ve estetik görünüm kazandırmanın yanı sıra her biri kendi alanında özgün birçok projeyi de hayata geçirmiştir.Projeden uygulamaya anahtar teslim uygulamalar sunan kuruluş, tüm Türkiye genelinde hizmet sunan servis ağı ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

Firma bünyesinde yer alan bayilik sistemi ile perakende satış,uygulama,ithalat ve ihracat hizmetlerini kapsayan ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana “Deneyim,Kalite ve Güven” anlayışı ile hareket eden kuruluş,farklı ölçekteki ve uygulama çalışaları ile kısa sürede sektörde öncü bir firma haline gelmeyi başarmıştır.

Kurumsal

Yapı sektöründeki faaliyetlerine 1999 yılında başlayan Öztek İnşaat, sektörün Türkiye’de ve dünyada gelişimini  yakından takip ederek ürün ve hizmet  kapasitesini her yıl  daha da artırmış, değişen ihtiyaç ve beklentilere en yoğun çözümleri sunmaya kendine hedef edinmiştir.

Faaliyet Alanları

  • Zincir Mağazalar
  • Dekorasyon ve uygulama
  • Projelendirme ve danışmanlık
  • Perakende Hizmetleri

İletişim Bilgileri

world-map

Mecidiye Mahallesi Hülya Sokak Pay Apartmanı C.Blok No:3/2
Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul  34347 Türkiye
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tel : 0 (212) 258 60 32 Faks : 0 (212) 259 22 93